סקטור פרטי

מוצפים בבעיות ואתם אנשים או גופים פרטיים?

ב"מרפיר פרויקטים" מבינים אנשים. אנחנו מייעצים בשוטף ובשגרה גם לאנשים וגופים פרטיים, שהם לא עירייה, או ארגון, אלא אנשים טובים באמצע הדרך שיש להם בעיה עם מים בחצר הפרטית שלהם. כאלה שבאמצע החורף פתאום מגלים שהמרפסת שלהם מוצפת. אנשים שמים זורמים בחצר שלהם אבל חודרים אליהם למוסך או מתחת לדלת.

אם שאלתם את עצמכם איך אתם יכולים למנוע ממים להכנס אליכם לחצר ולגרום לכם הצפות, או מה הסיבה לכך שמים זורמים מהרחוב לכיוון הבית שלכם ואיך אפשר לטפל בזה, יש לכם כתובת. גם אם אתם בשלב שבו אתם מתכננים בית וחושבים על העתיד, על איך למנוע מצב שבו מים יזרמו לכיוון הבית שלכם, אנחנו כאן בשבילכם.

לנו יש את הניסיון בזיהוי, אִבחון, לימוד ופתרון בעיות הקשורות למים, לקרקע ולסביבה. אנחנו מכירים את השטח ומבינים את התנהגות המים במרחב. את המקומות בקרקע שבהם הם יעדיפו לזרום. יש לנו את הכלים המקצועיים לזהות את הבעיה האמיתית שקשורה למים ושבגללה אתם סובלים, כיוון שאנחנו "חיים את השטח".  בנוסף לכך יש לנו את היכולת לאבחן במדויק את מקורות התהליך ואת השפעת המים על הסביבה בה הם נמצאים. עם הידע הזה אנחנו יושבים ללמוד על הנושא ולהכיר אותו מזוויות אחרות, שאולי נעלמות מאיתנו כרגע. אנחנו קוראים לזה תהליך של התבוננות. לפעמים מציאת הפתרון מהירה. לעיתים המצב מורכב יותר וכדי להבין לעומק את השלבים השונים אנחנו לוקחים זמן. כדי שההחלטות שלנו ישרתו אתכם באופן הטוב ביותר.

בואו נסכם: בין אם זה הצפה (חד פעמית, או משהו שחוזר על עצמו), בעיית ניקוז בחצר או בגינה, רטיבות ליד הבית או אתגר רטוב אחר שנתקלתם בו, אנו נשמח להקשיב לכם ולמצוא איתכם את הפתרון שיביא לכם שקט ויחזיר לכם את איכות החיים שמגיעה לכם. 

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונעשה כל שנדרש על מנת לסייע לכם בעניין הפרטי שלכם עם מים. 

שמנו כאן חלק קטן ממגוון העבודות שבהן עזרנו ללקוחות כמוכם. נשמח להקשיב לכם.

ניקוז בבית לאחר שיפוצים

כאן, במושב קטן בלב השרון, עזרנו ללקוחה שסיימה לערוך שיפוצים בביתה, לפתור בעיה ניקוזית. מים נכנסו לתוך ביתה מהחצר הסמוכה. אנו סייענו לה בתכנון עקרוני של פתרונות ניקוז אפשריים

שימור מים בתחזוקה מינימלית

במושב הזה שבעמק חפר עזרנו ללקוח למצוא פתרון לניקוז ולשימור הנגר העילי באמצעות משטח ריצוף מנותק, תוך ניהול הנגר והפנייתו לבורות חלחול המצריכים תחזוקה מינימלית

סקר עירוני - גינות נוי

לאחרונה ערכנו סקר גינות נוי לאבחון מצאי, ליקויים, בעיות תחזוקת צומח ודומם. כן, אנחנו גם עורכים סקרים מסקרים שונים. סקר תשתיות, סקר בטיחות עצים, סקר מעבר בין קבלנים, סקר ציוד עירוני, סקר הידרנטים, סקר חדרי שירות ועוד ועוד.

מתחם לשיכון עולים

מדובר על פרויקט יחודי של יזם יצירתי במיוחד. אנחנו נכנסנו לתהליך במסגרת של שינוי בשימושי קרקע, מתעשיה קלה למתחם שיכון עולים בלב שטחים חקלאיים במרכז הארץ. ביוזמה פורצת דרכי החשיבה אנו בחנו את עקרונות הניקוז בנספח ניקוז מקיף ובהתווית עקרונות לניהול הנגר העירוני במתחם וממנו אל הרשות העירונית.

פרויקט שינוי שיפוע

זוג צעיר בנה את ביתו במושב. כשהסתיימו העבודות ובא החורף, הם גילו שמים מגיעים מהחצר ומציפים להם את המבואה ואף חודרים מתחת לדלת. בפרויקט כאן עזרנו להם בנושא שינויי השיפועים בחצר כדי למנוע שטפונות עתידיים

ניקוז ללול תרנגולות

כאן כתבנו ללקוח נספח ניקוז עבור השלמת תהליך קבלת טופס 4 למבנה חקלאי מול מחלקת הבנייה והפיקוח במועצה האזורית

ניהול נגר למבנים חקלאיים

משרדנו מתמחה בכתיבת מסמכים הידרולוגיים לניהול נגר, שמירה והגנה על מי תהום, במתחמי מושבים, קיבוצים וחקלאות שונים. בין שמדובר על שכונות הרחבה או מבני רפת, לולים, חוות דגים, מתקנים פוטו-וולטאיים על שטחים חקלאיים, הרחבות מושבים וקיבוצים, חקירת הצפות וכדומה. יש לנו נסיון בישובים חקלאיים רבים בתחומי המועצות האזוריות מטה אשר, חוף הכרמל, עמק חפר, עמק המעיינות, הגלבוע, מגידו, דרום השרון, שדות דן, גזר, באר טוביה, יואב, מטה יהודה, גוש עציון רמת נגב והערבה התיכונה.

עושים חושבים

ללקוח כאן יש חצר גדולה ורחבת ידיים, עם מגוון שימושי קרקע. במטרה להסדיר סחף קרקעות ולשמר את המים בזרימות עיליות כתבנו עבורו דוח הידרולוגי שעסק בחישוב נפחי מי גשם, נגר עילי וספיקות, על-מנת לסייע לו בניהול ושימור מי הנגר

דוח ראשוני פשוט

כאן כתבנו דוח ראשוני שעסק בהערכת יכולת החידור של מים למסלע הקיים באזור עבור עסק בהקמה

הגנה בפני שטפונות

במתחם תיירות נסתר וקסום, בלב הערבה, בחנו את הערוצים המנקזים שני אגני היקוות קטנים וזורמים בסביבתו. העבודה כללה סיור מקיף למעלה האגנים, בחינה של תכסית הקרקע, סוגה ושימושים שנעשים עליה, ותוך חישובים הידראוליים העושים שימוש בשיטות ומודלים מגוונים לקבלת תוצאות מהימנות.

רוצה את המקום הזה?

אנחנו נשמח לשתף איתך פעולה ולעזור לך באתגר ההידרולוגי שלך. שתף.י אותנו: office@merphir.com 054.3188381

ניהול נגר לבית פרטי בתל-אביב

התמונה כאן היא כמובן הדמיה. אבל פעם רונן גר בבית הזה. שם היה בית הילדות שלו. היום הוא מתכנן לחדש את הבית ולבנות עוד כמה דירות מעל. זכינו לעבוד עם רונן כשתיכננו עבורו את ניהול הנגר שיתפתח מהמגרש שלו

ניהול נגר לבית פרטי בשרון

התמונה כאן נועדה רק להמחשת מצוקתו של איש משפחה צעיר שסיים לבנות את בית חלומותיה של משפחתו. הגשמים האחרונים הציפו את גינתו. בור חלחול שהותקן מילא חלקית את תפקידו. בדקנו את נושא הניקוז וניהול הנגר בגינה וכתבנו עבורו חוות דעת הידרולגית קצרה בה המלצנו לו על שורה של אמצעים פשוטים לניהול הנגר שימנעו את ההצפה אצלו בגינה.

מספרים עלינו ש...

שתפו אותנו, אנחנו מקשיבים: